+90 212 294 01 02 iletisim@skalla.com.tr
Page
null

Yeni Kurulum

S/4 Hana digital dönüşümünü yepyeni proje ile hayata geçirin.

Yeni Kurulum

Yeni analiz ve yeni bir tasarımla, digital dönüşüm projesinin bütün avantajlarından yararlanın. S/4 Hana ile birlikte gelen best practise süreçlerle , iş süreçlerinizi daha basit ve hızlı yönetin.

null

Digital Dönüşüm

Mevcut SAP ERP sisteminizden S/4 Hana'ya dönüşüm yapabilirsiniz.

Digital Dönüşüm

Mevcut sisteminizden S/4 Hana'ya geçiş için yeniden tasarım yapmanıza gerek yok. Daha kısa sürede , daha az maliyetle digital dönüşümü sağlayın.

null

Yatay Dönüşüm

Farklı şirketlerinizin ERP sistemlerini tek bir S/4 Hana sisteminde birleştirebilirsiniz.

Yatay Dönüşüm

Holding şirketlerinin farklı SAP sistemlerini tek bir S/4 Hana sisteminde konsolide edilebilirsiniz. Daha az maliyet ve kısa sürede, veri kaybı yaşanmadan S/4 Hana'nın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

S/4 HANA DÖNÜŞÜMÜ

SAP S/4HANA sadece yeni bir SAP versiyonu değil, yeni bir teknolojik mimaridir.

S/4 HANA, gelişmiş bellek içi platformu olan SAP HANA DB üzerinde kurulmuştur ve SAP Fiori ile kişiselleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sunar. 

Cloud, On Promise ya hibrit kurulabilen S/4 HANA, sektörünüz veya işletme büyüklüğünüz ne olursa olsun, tüm süreçleriniz için basit ve inovatif  çözümler geliştirilmesini sağlar.  

‘Basitliği ve kullanım kolaylığını keşfedin.’

 • null

  Performans

  SAP’nin amiral gemisi S/4 HANA, bellek-içi (in-memory) veritabanı olan SAP HANA üzerinde çalışır.  S/4 HANA, gerçek zamanlı planlama, programları çalıştırma, canlı veriler temellinde raporlama ve analiz gibi karmaşık ve zaman odaklı ticari faaliyetlerin yanı sıra, hızlı bir şekilde dönem kapanması ve geliştirilmiş planlama ile ilişkili olduğundan daha iyi performans elde etmenize olanak tanır.

 • null

  Esneklik

  SAP S/4 HANA’nın son kullanıcı arayüzü, SAP Fiori teknolojisiyle yönetilmektedir. Cep telefonu , tablet yada bilgisayarda gerçek zamanlı işlemlerin kullanıcı dostu bir şekilde sunulmasına olanak sağlar. Böylece; bilgiye erişmek, zaman ve mekândan bağımsız olacak şekilde işletmenizin avantajı haline gelecektir.

 • null

  Basitlik

  SAP S/4 HANA, bütün iş süreçlerinizin yönetiminde benzersiz basitlik getirir  . Cloud teknolojisi ile  donanım ve ağ kaynaklarını mükemmel derecede merkezileştirir.

 • null

  Toplam Maliyet Avantajı

  S/4 HANA’ya geçiş yapmak, farklı sistemlerin tüm analitik ve işlem yeteneklerini, sürekli ve proaktif iş yapmaya yönlendiren tek bir gerçek kaynak haline getirebileceğiniz için maliyet açısından verimli bir seçenektir.

 • null

  Inovasyon

  SAP S/4 HANA, işletmelerin bulut teknolojini benimsemesine neden olan SAP ürünlerinden birisidir. Bulut teknolojisi, farklı yazılım üreticileri için S/4 HANA’nın kapasitesini bütünleştiren ve genişleten yenilikçi ürünler sunacak bir platform sunmaktadır.

 • null

  Uçtan Uca Çözüm

  S/4 Hana ile ERP, CRM, SRM, E-WM, SCM, Fiori vb. sistemler tek bir platform üzerinde çalışmaktadır. Böylece farklı sunucu ihtiyaçlarına ihtiyaç duymadan tüm sistemlerinizi tek bir çatı altında konsolide edebilirsiniz.