+90 212 294 01 02 iletisim@skalla.com.tr
Page

Yeni Kurulum

S/4 Hana digital dönüşümünü yepyeni proje ile hayata geçirin.

Yeni Kurulum

Yeni bir analiz ve yeni bir tasarımla digital dönüşüm projesinin bütün avantajlarından yararlanın. S/4 Hana ile birlikte gelen best practise süreçler ile iş süreçlerinizi daha basit ve hızlı yönetin.

Digital Dönüşüm

Mevcut SAP ERP sisteminizden S/4 Hana dönüşümü yapabilirsiniz.

Digital Dönüşüm

Mevcut sisteminizden S/4 Hana'ya geçiş için yeniden tasarım yapmanıza gerek yok. Daha kısa sürede , daha az maliyetle digital dönüşümü sağlayın.

Yatay Dönüşüm

Farklı şirketlerinizin ERP sistemlerini tek bir S/4 Hana sisteminde birleştirebilirsiniz.

Yatay Dönüşüm

Holding şirketlerinin farklı SAP sistemlerini tek bir S/4 Hana sisteminde konsolide edilebilirsiniz. Daha az maliyet ve kısa sürede veri kaybı yaşanmadan S/4 Hana'nın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

S/4 HANA DÖNÜŞÜMÜ

SAP S/4HANA sadece yeni bir SAP sürümü değil, SAP HANA’ya dayanan yeni bir teknolojik mimaridir.

S/4 HANA, gelişmiş bellek içi platformu olan SAP HANA üzerinde kurulmuştur ve Sap Fiori ile kişiselleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi sunar. 

Cloud yada On Promise kurulabilen S/4 HANA, sektörünüz veya işletme büyüklüğünüz ne olursa olsun, tüm süreçlerinizde anında değer yaratmaktadır.

Basitliği ve kullanım kolaylığını keşfedin.

 • Performans

  SAP’nin amiral gemisi S/4 HANA, bellek-içi (in-memory) bilgi işlem veritabanı olan SAP HANA üzerinde çalışır. S/4 HANA bu sayede, SAP HANA’nın gelişmiş yerel işleme ve raporlama hızından yararlanmış olur. S/4 HANA, gerçek zamanlı planlama, yürütme, canlı veriler temelli raporlama ve analiz gibi karmaşık ve zaman odaklı ticari faaliyetlerin yanı sıra, hızlı bir şekilde dönem kapanması ve geliştirilmiş öngörme ile ilişkili olduğundan daha iyi performans elde etmenize olanak tanır. Aynı zamanda, müşteri odaklı uygulamalar için daha iyi bir hizmet düzeyi sunmanıza izin verir.

 • Esneklik

  SAP S/4 HANA’nın son kullanıcı arayüzü, SAP Fiori tarafından yönetilmektedir. Bu, herhangi bir taşınabilir aygıtta gerçek zamanlı iş anlayışlarının ve zekasının kullanıcı dostu bir şekilde sunulmasına olanak sağlar. Böylece; bilgiye erişmek, zaman ve mekândan bağımsız olarak bir işletme avantajı haline gelir.

 • Basitlik

  SAP S/4 HANA, bütün bilgi işlem alanının yönetimine benzersiz basitlik getirir ve ön plana çıkardığı bulut benimseme potansiyeliyle birleştiğinde, donanım ve ağ kaynaklarını mükemmel derecede merkezileştirir.

 • Toplam Maliyet Avantajı

  S/4 HANA’ya geçiş yapmak, farklı sistemlerin tüm analitik ve işlem yeteneklerini, sürekli ve proaktif iş yapmaya yönlendiren tek bir gerçek kaynak haline getirebileceğiniz için maliyet açısından verimli bir seçenektir.

 • Inovasyon

  SAP S/4 HANA, işletmelerin bulut teknolojini benimsemesine neden olan SAP ürünlerinden birisidir. Bulut teknolojisi, farklı yazılım üreticileri için S/4 HANA’nın kapasitesini bütünleştiren ve genişleten yenilikçi ürünler sunacak bir platform sunmaktadır.

 • Uçtan Uca Çözüm

  S/4 Hana ile ERP, CRM, SRM, E-WM, SCM, Fiori vb. sistemler tek bir platform üzerinde çalışmaktadır. Böylece farklı sunucu ihtiyaçlarına ihtiyaç duymadan tüm sistemlerinizi tek bir çatı altında konsolide edebilirsiniz.

 • SAP S/4 HANA ile yerel kullanım veya bulut mimarisi... Hangisi sizin için daha doğru bir tercihtir?

 • On Premise

 • Cloud

 • Hibrit