+90 212 294 01 02 iletisim@skalla.com.tr
Page

Skalla, bugünün karmaşık sorunlarına basit ve yenilikçi çözümler getirir.

Yetenekleri sınırlı ve karmaşık yazılımlarla, süreçlerinizi daha da zorlaştırmak yerine, değişen süreçlere uyum sağlayan inovatif yazılımlar kullanmanız gereklidir.

Skalla Bilişim Çözümleri olarak, 15 yılı aşkın SAP danışmanlık tecrübemizle yenilikçi ve kalıcı çözümler için yanınızdayız.

Neden SKALLA?

Samimi ve dinamik çalışma arkadaşlarından oluşan tecrübeli ekibimiz ile sizleri anlıyor ve ihtiyaçlarınıza sizlerle birlikte çözüm geliştiriyoruz. Karşılaştığınız sorunların ana nedenlerini ortadan kaldıracak kalıcı çözümler üretecek şekilde sonuç odaklı çalışıyoruz.  Planlanan proje takvimi sürelerinde projeyi tamamlıyor ve geliştirmiş olduğumuz süreçleri dökümante ederek kalıcı hale getiriyoruz.

Yeni İhtiyaçlar & Yenilikçi Çözümler

Yeni ihtiyaçlar beraberinde yenilikçi çözümleri de zorunlu kılıyor.

İş süreçlerindeki değişiklikler, yeni pazarlara açılma hamlenizde yada e-fatura, yeni nesil ödeme cihazı gibi kanuni zorunluluklarda SAP teknolojileri ve sektör tecrübemizle yenilikçi ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

Digital Dönüşüm

Digital dönüşüm için öncelikle iş süreçlerinin adım adım digitalleşmesini sağlamak  gerekir.

Digital dönüşüm  yolculuğunda S/4 Hana, Fiori gibi yenilikçi SAP çözümlerinin,  yaptığımız ARGE çalışmaları ve başarıyla bitirdiğimiz proje tecrübelerimiz ile etkin kullanılmasını sağlıyoruz.