Yeni Kurulum
Gerçek Zamanlı Analiz
Anında envanter güncellemeleri, talep tahminleri ve satış raporlarıyla iş kararlarınızı bilinçli alın.
Dijital Dönüşüm
Tedarik Zinciri Optimizasyonu
Ürünlerinizi doğru zamanda, doğru yerde bulundurarak maliyetleri azaltın ve satışları artırın.
Yatay Dönüşüm
Müşteri Deneyimi
Müşteri alışkanlıklarını ve tercihlerini derinlemesine analiz ederek kişiselleştirilmiş promosyonlar ve öneriler sunun.
SAP S/4Hana Retail

SAP S/4HANA Retail

Entegre iş süreçleriyle perakendenin geleceğini şekillendirin: SAP S/4HANA Retail, gerçek zamanlı analiz, optimizasyon ve müşteri deneyimi sunar.

Özelliklerini Keşfedin

  1. Müşteri Odaklılık: SAP'nin perakende çözümleri, tüketicinin alışveriş alışkanlıklarını, beklentilerini ve tercihlerini derinlemesine analiz eder. Bu, perakendecilere, müşteri memnuniyetini artırmak ve sadakat programları oluşturmak için gerekli veriye erişim imkanı sunar.
  2. Stok ve Tedarik Zinciri Yönetimi: Real-time envanter yönetimi, talep tahminleme ve otomatik sipariş oluşturma gibi özelliklerle perakendecilere stok maliyetlerini azaltma ve satış fırsatlarını maksimize etme imkanı sunar.
  3. Omni-Channel Deneyimi: Farklı satış kanallarında (mağaza içi, online, mobil vs.) kesintisiz ve entegre bir alışveriş deneyimi sunar. Böylece müşterilere her platformda benzer ve yüksek kaliteli bir hizmet sunulmasını sağlar.
Talep Tahmini

Mağaza İçi Yönetim

Mağaza Fiori uygulamalası işinizi optimize edin, çok kanallı hizmetler sunun ve RFID destekli envanter yönetimiyle müşteri hizmetlerini artırın.

Replenishment Hesaplaması

Müşteri merkezli Ürün Yönetimi

Ürün yelpazenizi otomatik raporlarla yönetin, küresel veri senkronizasyonuyla tedarikçilere bağlanın ve tutarlı fiyatlandırma ile çok kanallı promosyonları uygulayın.

Stok Optimizasyonu

Tedarik Zinciri Yönetimi

Stok segmentasyonu ile ürünleri yönetin, tam malzeme listesiyle tüm perakende süreçlerini tek bir platformda entegre edin.

Demo Talep Edin

Demo için hazır mısınız?

Skalla'nın hizmet ve ürünlerinin, şirketinize özelleştirilmiş deneyimler sunması hakkında bilgi almak için bu formu doldurabilirsiniz. Demo talebinizle ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Demo Talebi