Kurumsal

Skalla, karmaşık sorunlara basit ve yenilikçi çözümler sunar.

Yetenekleri sınırlı ve karmaşık yazılımlar yerine değişen süreçlere uyum sağlayan inovatif yazılımlar kullanmanız gereklidir.

Skalla Bilişim Çözümleri olarak, 15 yılı aşkın SAP danışmanlık deneyimimizle yenilikçi ve kalıcı çözümler sunmak için yanınızdayız.

Kurumsal

Neden Skalla?

Samimi ve dinamik ekibimizle, sizleri anlamak ve ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler üretmek için buradayız.

Karşılaştığınız sorunların temel sebeplerini ele alarak, kalıcı çözümler üretmeye odaklanıyoruz. Planlı projelerimizi zaman planına uygun olarak, süreçleri titizlikle dokümante edip kalıcı hale getiriyoruz.

Tecrübe
Tecrübe
15 yılı aşkın SAP danışmanlık tecrübesi.
Güven
Güven
Samimi ve dinamik çalışma arkadaşları.
Yetkinlik
Yetkinlik
Karşılaştığınız sorunların ana nedenlerini ortadan kaldıracak kalıcı çözümler üretecek şekilde sonuç odaklı çalışıyoruz.
Sorumluluk
Sorumluluk
Planlanan proje takvimi sürelerinde projeyi tamamlıyor ve geliştirmiş olduğumuz süreçleri dokümante ederek kalıcı hale getiriyoruz.

Yeni İhtiyaçlar & Yenilikçi Çözümler

Yeni gereksinimler, kaçınılmaz bir biçimde yenilikçi çözümleri tetikler.

İş süreçlerindeki değişiklikler, yeni pazarlara açılma sürecinizde veya e-dönüşüm gibi yasal zorunluluklarda SAP teknolojilerini ve sektördeki bilgi birikimimizi kullanarak yenilikçi ve uzun ömürlü çözümler üretiyoruz.

Dijital Dönüşüm

Dijital dönüşüm için öncelikle iş süreçlerinin adım adım digitalleşmesini sağlamak gerekir.

Dijital dönüşüm yolculuğunda SAP S/4Hana, SAP S/4Hana Cloud gibi yenilikçi SAP çözümlerinin, yaptığımız ARGE çalışmaları ve başarıyla bitirdiğimiz proje tecrübelerimiz ile etkin kullanılmasını sağlıyoruz.

Misyonumuz

Dahil olduğumuz proje ve destek hizmetlerinin zamanında, eksiksiz ve en optimum çözümlerle hayata geçmesini sağlamak, müşterilerimize en doğru ve kalıcı çözümleri sunmaktır.

Vizyonumuz

Yurt içinde ve yurtdışında araştırma-geliştirme odaklı inovatif yazılım çözümleri ve süreçleri üreten, çalışan memnuniyetine önem veren, müşteri odaklı, güvenilir bir şirket olmaktır.