Yeni Kurulum
Product Availability Check (PAC)
Belirli bir malzeme için, belirli bir kontrol kuralına ve mevcut tedarik durumuna dayalı olarak gereksinimin ne zaman ve ne kadar karşılanabileceğini belirlemenize yardımcı olur.
Dijital Dönüşüm
Back Order Processing (BOP)
Yüksek öncelikli müşteri siparişleri için stok mevcut değilse, düşük öncelikli müşterilerin açık siparişlerine geri dönebilir, teyidi iptal edebilir ve stoğu yüksek öncelikli müşteriye atayabilirsiniz.
Yatay Dönüşüm
Product Allocation (PAL)
Kritik gereksinimlerden ve tedarik durumlarından kaçınmanıza yardımcı olmayı amaçlar. Üretimi minimumda tutarak piyasadaki darboğazlara hızlı tepki verebilirsiniz.
SAP_AATP

SAP Advanced Available-to-Promise (SAP aATP)

SAP Advanced Available-to-Promise (SAP aATP), işletmelerin talep ve stok yönetimini optimize etmelerine yardımcı olan güçlü bir SAP S/4HANA çözümüdür. aATP, müşteri taleplerini en iyi şekilde karşılamak ve teslimat vaatlerini yerine getirmek için gerçek zamanlı verileri kullanarak sipariş karşılama süreçlerini iyileştirir. Bu çözüm, işletmelere müşteri memnuniyetini artırma, hizmet seviyelerini iyileştirme ve rekabet avantajı elde etme fırsatı sunar. SAP aATP'nin Avantajları Nelerdir?

  • Product Availability Check (PAC): Belirli bir malzeme için, belirli bir kontrol kuralına ve mevcut tedarik durumuna dayalı olarak gereksinimin ne zaman ve ne kadar karşılanabileceğini belirlemenize yardımcı olur.
  • Back Order Processing (BOP): Yüksek öncelikli müşteri siparişleri için stok mevcut değilse, düşük öncelikli müşterilerin açık siparişlerine geri dönebilir, teyidi iptal edebilir ve stoğu yüksek öncelikli müşteriye atayabilirsiniz.
  • Product Allocation (PAL): Kritik gereksinimlerden ve tedarik durumlarından kaçınmanıza yardımcı olmayı amaçlar. Üretimi minimumda tutarak piyasadaki darboğazlara hızlı tepki verebilirsiniz.
  • Alternative-Based Confirmations (ABC): Bir malzeme, belirli bir kombinasyondaki malzeme-tesis kombinasyonunda yetersizse, ABC'yi kullanarak tüm alternatifleri kontrol edebilirsiniz.
  • Release for Delivery (RefDy): Siparişleri teslimat için serbest bırakmadan önce Fiori tabanlı etkileşimli değişiklikler yapabilirsiniz.
  • Product Substitution: Ürün İkamesi özelliği ile ikame ürünleri tanımlayabilir ve sürdürebilirsiniz. İkame ürün aynı işlevi görüyorsa, iş gereksinimlerine uygunsa, ikame ürünleri kullanmayı veya tedarik etmeyi seçebilirsiniz.
Stok Optimizasyonu

Müşteri Memnuniyetini Artırın

SAP aATP, müşterilere teslimat terminlerini doğru sunarak müşteri memnuniyetini artırır ve şirketinize sadık müşteriler kazandırır.

Replenishment Hesaplaması

Verimli Sipariş Yönetimi

SAP aATP, çok kanallı sipariş karşılama sistemlerinde sorunsuz çalışır, sipariş yönetimini geliştirir, stok tahsislerini optimize eder ve sipariş süreçlerini verimli hale getirerek karlılığı artırır.

Stok Optimizasyonu

Stok Optimizasyonu

SAP aATP, stokları optimize eder, işletme ihtiyaçlarına hızlı yanıt verir ve kar marjlarını artırır.

Replenishment Hesaplaması

Rekabet Üstünlüğü Kazanın

Stokları optimize etmek için SAP aATP kullanın ve kar marjlarınızı artırın.

Demo Talep Edin

Demo için hazır mısınız?

Skalla'nın hizmet ve ürünlerinin, şirketinize özelleştirilmiş deneyimler sunması hakkında bilgi almak için bu formu doldurabilirsiniz. Demo talebinizle ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçeceğiz.

Demo Talebi